Sport

Jest nagranie! Już wiadomo co Karol Nawrocki wykrzywiał na trybunie w Gdańsku [WIDEO] - CrowdMedia

19 sierpnia 2025, 21:41810 wyswietlen
Udostępnij:

Wyciekło do sieci nagranie, na którym Karol Nawrocki wraz z innymi kibicami śpiewa piosenkę swojego klubu Lechii Gdańsk.

Jest nagranie! Już wiadomo co Karol Nawrocki wykrzywiał na trybunie w Gdańsku [WIDEO] - CrowdMedia

Karol Nawrocki mocno swój ukochany klub piłkarski i pojawił się nawet niedawno na meczu Lechii Gdańsk. Do sieci wyciekło nagranie, na którym słyszymy, co śpiewał.

Prezydent-kibic

Świeżo upieczony prezydent nie zapomniał o swoich kolegach z trybuny i pojawił się niedawno na meczu Lechii Gdańsk. Karol Nawrocki pojawił się 11 sierpnia na meczu gdańszczan z Motorem Lublin – skończył się remisem 3:3. Prezydent został wyjątkowo ciepło przywitany przez kibiców, którzy nawet wywiesili specjalny baner, na którym napisano „Byłeś. Jesteś. Będziesz zawsze kibicem Lechii”, czym dali mu do zrozumienia, że nadal jest mile widziany w tym środowisku.

Nawrocki tego dnia pokazał, że nie przyszedł na tak zwany „piknik”, co w żargonie kibiców oznacza siedzenie i oglądanie tego, co się dzieje na murawie, tylko żywo kibicował swojej drużynie wraz z najbardziej zaangażowanymi kibicami.

Dziękuję Lechii Gdańsk i wszystkim kibicom z całej Polski za wsparcie! – napisał po wszystkim na X.

Serwis Goniec.pl dotarł do nagrania wideo, na którym widać prezydenta, jak wraz ze swoimi towarzyszami śpiewa jedną z kibicowskich pieśni. I nie, nie był to słynny tekst wymierzony w klub z Gdyni. Na opublikowanym nagraniu słyszymy, że Nawrocki śpiewa „Jazda Lechia, jazda Lechia, jazda Lechia„.

O tym, że Nawrocki jest zdeklarowanym kibicem Lechii, wiadomo od dawna. W sieci krążą jego starsze fotografie ze stadionu, na których nosi szalik z barwami swojego klubu. Wspomnieliśmy, że prezydent nie należy do przeciętnych fanów, a raczej tych „zaangażowanych”.

Jego wsparcie dla Lechii nie ogranicza się wyłącznie do trybun, ale także do akcji poza stadionem. Podczas występu w programie „Mentzen Grilluje” Nawrocki przyznał się, że w poprzednich latach brał nawet udział w jednej z największych „bitw” kibolskich. Chodziło o „ustawkę” z 25 października 2009 roku na polu pod Gdańskiem. Nawrocki był jednym z uczestników tego „mordobicia”, gdzie walczono na gołe pięści.

Źródło: Onet

Udostepnij artykul

Komentarze

Ladowanie...

Dodaj komentarz