Od plotek ws. nowego lokum Ziobry aż huczy. Adamek się odcina! "Do mojego domu mogę zaprosić Trumpa"
Gdzie Zbigniew Ziobro zadomowił się w USA? W sieci pojawiły się plotki, że schronienia politykowi udzielił pięściarz Tomasz Adamek. – Nie ma takiej możliwości – ucina spekulacje. Ziobro już za oceanem. W ostatniej chwili W weekend w polskiej polityce wybuchła polityczna bomba. Jak się okazało, Zbigniew Ziobro cichaczem ewakuował się z Węgier (tuż przed przekazaniem władzy przez Viktora Orbana Peterowi Magyarowi) i wylądował w Stanach Zjednoczonych. Internet i media społecznościowe błyskawicznie obiegło zdjęcie uśmiechniętego polityka PiS rozmawiającego przez telefon na lotnisku w New Jersey. Kilkanaście godzin później sam uciekinier potwierdził w prawicowych mediach, że jest już na nowym kontynencie. – Jestem w Stanach Zjednoczonych. Wczoraj przyleciałem. Poruszam się po raz trzeci po USA – powiedział w niedzielny wieczór w rozmowie z Telewizją Republika. – To niezwykle piękny kraj, najsilniejsza demokracja świata, nasz sojusznik, gwarant bezpieczeństwa Polski – dodał polityk PiS. Ziobro przekonywał, że wcale nie jest uciekinierem. On po prostu… nie był w kraju, gdy wymiar sprawiedliwości zaczął swoje dotyczące go działania. Adamek dementuje plotki ws. Ziobry A skoro Zbigniew Ziobro jest już w USA i prędko stamtąd nie wróci, rodzi się pytanie o miejsce jego pobytu. Przez chwilę można mieszkać w hotelach, ale na dłuższą metę przydałaby się jakiś

Gdzie Zbigniew Ziobro zadomowił się w USA? W sieci pojawiły się plotki, że schronienia politykowi udzielił pięściarz Tomasz Adamek. – Nie ma takiej możliwości – ucina spekulacje.
Ziobro już za oceanem. W ostatniej chwili
W weekend w polskiej polityce wybuchła polityczna bomba. Jak się okazało, Zbigniew Ziobro cichaczem ewakuował się z Węgier (tuż przed przekazaniem władzy przez Viktora Orbana Peterowi Magyarowi) i wylądował w Stanach Zjednoczonych. Internet i media społecznościowe błyskawicznie obiegło zdjęcie uśmiechniętego polityka PiS rozmawiającego przez telefon na lotnisku w New Jersey. Kilkanaście godzin później sam uciekinier potwierdził w prawicowych mediach, że jest już na nowym kontynencie.
– Jestem w Stanach Zjednoczonych. Wczoraj przyleciałem. Poruszam się po raz trzeci po USA – powiedział w niedzielny wieczór w rozmowie z Telewizją Republika. – To niezwykle piękny kraj, najsilniejsza demokracja świata, nasz sojusznik, gwarant bezpieczeństwa Polski – dodał polityk PiS. Ziobro przekonywał, że wcale nie jest uciekinierem. On po prostu… nie był w kraju, gdy wymiar sprawiedliwości zaczął swoje dotyczące go działania.
Adamek dementuje plotki ws. Ziobry
A skoro Zbigniew Ziobro jest już w USA i prędko stamtąd nie wróci, rodzi się pytanie o miejsce jego pobytu. Przez chwilę można mieszkać w hotelach, ale na dłuższą metę przydałaby się jakiś zaufany lokal. W sieci pojawiły się plotki dot. Tomasza Adamka, który rzekomo miał udostępnić Ziobrze swój dom. Na ten temat pisał Zbigniew Stonoga, który twierdził, że Adamek sam mu o tym powiedział, ale później wszystkiemu zaprzeczył.
Co na to sam były pięściarz? — Nie ma takiej możliwości. Nie mieliśmy nigdy takiego kontaktu między sobą. Poznaliśmy się ileś tam lat temu. Był to kontakt przyjacielski. Są to brednie i to są nieprawdziwe informacje — powiedział Tomasz Adamek w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet. — Do mojego domu mogę zaprosić Donalda Trumpa, jeżeli będzie skory do mnie przyjechać, ale wiemy, że jest to niemożliwe — dodał Tomasz Adamek.
Źródło: Przegląd Sportowy Onet
Udostepnij artykul
