Po godzinach

Polska aktorka mieszka w Dubaju i ma dość hejtu. "Ludzie, którzy przyjechali tu na wakacje z rodziną, dostają po d*upie" - CrowdMedia

4 marca 2026, 17:49660 wyswietlen
Udostępnij:

Agnieszka Włodarczyk od dwóch lat mieszka w Dubaju. Polska aktorka nie może już czytać komentarzy krytykujących osoby,  które utknęły lub mieszkają na Bliskim Wschodzie. - Najwięcej hejtu dostają Polacy… od Polaków - pisze wyraźnie poruszona.

Polska aktorka mieszka w Dubaju i ma dość hejtu. "Ludzie, którzy przyjechali tu na wakacje z rodziną, dostają po d*upie" - CrowdMedia

Agnieszka Włodarczyk od dwóch lat mieszka w Dubaju. Polska aktorka nie może już czytać komentarzy krytykujących osoby, które utknęły lub mieszkają na Bliskim Wschodzie. – Najwięcej hejtu dostają Polacy… od Polaków – pisze wyraźnie poruszona.

Nowa wojna na Bliskim Wschodzie

Na Bliskim Wschodzie trwają działania wojenne ataku Izraela i Stanów Zjednoczonych na Iran, do którego doszło w sobotę 28 lutego. Cały świat z niepokojem śledzi kolejną wojnę, a media na bieżąco przekazują nowe informacje nt. zmieniającej się sytuacji. Wiadomo, że w izraelsko-amerykańskim ataku zginęło całe dowództwo wojskowe Iranu, co potwierdził Donald Trump. Sytuacja jest dramatyczna, dynamiczna i trudno przewidzieć, co wydarzy się w kolejnych dniach.

Po ataku na Iran chęć powrotu do kraju wyrażają Polacy, którzy przebywają w regionie Bliskiego Wschodu. Sprawa wzbudza duże emocje, ponieważ strony rządowe już od jakiegoś czasu ostrzegały przed wybieraniem tamtych kierunków. Teraz media społecznościowe zalewają nagrania m.in. celebrytów i influencerów, którzy żalą się na swój los, bo utknęli na lotniskach i nie wiedzą, co dalej.

– Jeśli chodzi o kraje Zatoki – loty są, ale są przeciążone. To jest sytuacja, przed którą ostrzegaliśmy wspólnie z premierem Tuskiem. W krajach Zatoki jest około miliona Europejczyków. To rozładowanie potrwa. Być może wcześniej ruszą normalne loty z Dubaju czy Doha – mówił wiceszef MSZ Marcin Bosacki.

Mieszka w Dubaju i ma dość hejtu

Teraz do całej sprawy odniosła się Agnieszka Włodarczyk znana m.in. z serialu „13 posterunek” czy filmu „Sara”. Aktorka od dwóch lat mieszka w Dubaju ze swoim synem i partnerem. W jednym z wpisów na Instagramie Włodarczyk wyraziła zdumienie w związku z komentarzami w sieci, które krytykują (albo hejtują) osoby z znane z telewizji lub Internetu, które mieszkają lub są na wakacjach w tym rejonie.

„Czytam komentarze pod artykułami o Dubaju i momentami trudno uwierzyć, że to piszą dorośli ludzie. Skala hejtu jest naprawdę porażająca. A takie komentarze potrafią wisieć pod artykułami godzinami” — rozpoczęła. – Najbardziej uderza jedno. Najwięcej hejtu dostają Polacy… od Polaków. Ludzie, którzy przyjechali tu na wakacje z rodziną albo wybrali to miejsce do życia, teraz dostają po dupie od Polaków. Pod artykułami czytają: „Dobrze im tak”, „chcieli, to mają”. To jest wredne. Wstyd dodała.

W dalszej części wpisu Agnieszka Włodarczyk zwróciła się do mediów. – Jeśli wykorzystujecie moje zdjęcie i moje relacje w artykułach, cytujcie dokładnie moje słowa. Nie przypisujcie mi wypowiedzi innych influencerów ani zdań, których nigdy nie powiedziałam. I proszę nie ilustrować takich tekstów dramatycznymi zdjęciami z archiwów czy agencji tylko po to, żeby podkręcić emocje i klikalność – napisała i dodała, że „skoro w mediach tak łatwo nazywa się influencerów kretynami czy debilami i tak chętnie się z nich wyśmiewa, to może warto posłuchać pierwszych Polaków, którzy przylecieli z Dubaju do Poznania. Bardzo jasno powiedzieli, komu zawdzięczają realną pomoc” – napisała.

– I mają dokładnie takie samo zdanie jak wszyscy, którzy są tutaj na miejscu i pokazują to w swoich relacjach. W ZEA zapewniono ludziom przedłużone noclegi, wodę, posiłki i wsparcie organizacyjne — podsumowała.

Źródło: Plejada

Udostepnij artykul

Komentarze

Ladowanie...

Dodaj komentarz