Rozrywka

Steczkowska ujawnia dramatyczne kulisy występu na Eurowizji. Był problem! „Cud, że dośpiewałam” - CrowdMedia

14 maja 2025, 14:57976 wyswietlen
Udostępnij:

Justyna Steczkowska dała niezły popis podczas półfinału Eurowizji. Jednak niewiele brakowało, aby wszystko poszło nie po jej myśli.

Steczkowska ujawnia dramatyczne kulisy występu na Eurowizji. Był problem! „Cud, że dośpiewałam” - CrowdMedia

Justyna Steczkowska dała naprawdę potężne show podczas wtorkowego półfinału Eurowizji i przeszła do wielkiego finału. Nie obyło się jednak bez problemów, o których opowiedziała po swoim występie.

Tego nie uchwyciły kamery Eurowizji

Za nami pierwszy półfinał Eurowizji 2025, w którym reprezentująca Polskę Justyna Steczkowska, co by tu dużo mówić, dała czadu! 52-letnia wokalistka udowodniła, że wciąż potrafi świetnie operować głosem, grać przy tym na skrzypcach, tańczyć, a nawet i latać! Gratulacje i pozytywne komentarze odnośnie jej występu napływają z całego świata. Mówi się o tym, że Polka w tym konkursie zasłużyła na miano „czarnego konia” Eurowizji.

Należy wziąć pod uwagę, że na scenie towarzyszyła jej grupa tancerzy, a także technicy dbający o jej bezpieczeństwo podczas takich momentów, jak lot kilka metrów nad estradowymi deskami. Jak natomiast nasza gwiazda ocenia swój występ?

Jak zdradziła w rozmowie z dziennikarzami Radia ZET, nie obyło się bez pewnych problemów i to na samym początku jej występu. Chodzi o, jak to sama określiła, pewną drobnostkę, która mogła jednak położyć całe show.

Wpadł mi pyłek do gardła, co jest masakrą do wokalisty. Nie wiem, jak mi się udało opanować to, bo na ogół to po prostu przeszkadza cały czas w śpiewaniu. Szarpie gardło i nie można ciągnąć długich dźwięków. Cud się jakiś drobny wydarzył, że dośpiewałam to do końca i dośpiewałam to naprawdę całkiem dobrze. Zawsze można oczywiście lepiej, ale wierzę, że i tak byliście z nas dumni – ujawniła Steczkowska.

Jak wspominaliśmy wyżej, mimo napotkanych trudności wokalistce udało się „dowieźć temat do końca” i zaprezentować swoje umiejętności wokalne na naprawdę wysokim poziomie. Teraz artystka szykuje się do wielkiego finału, który jest zaplanowany na 17 maja.

Bardzo, ale to bardzo wam dziękuję za te wszystkie miłe słowa, za to, że głosowaliście, za to, że namawialiście innych do głosowania, że cały czas dmuchaliście w nasze skrzydła. Jesteśmy wam bardzo, ale to bardzo wdzięczni. Cały zespół jest szczęśliwy – wszyscy artyści, wszyscy tutaj pracujący ludzie. Całujemy was mocno, no i cóż, trzymajcie kciuki w grande finale. Jeszcze nie wiem, którzy będziemy występować, czy w pierwszej połowie, czy w drugiej. Wylosowałam kartkę, że decydują o tym producenci – dodała.

Źródło: Radio ZET

Udostepnij artykul

Komentarze

Ladowanie...

Dodaj komentarz